15|09|2017

Trodnevni međunarodni znanstveni skup Desničini susreti 2017.

Desničini susreti 2017.: Smrt u opusu Vladana Desnice i europskoj kulturi ‒ poetički, povijesni i filozofski aspekti održat će se od 15. do 17. rujna u Hrvatskom društvu pisaca i na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Ovogodišnji su organizatori Centar za komparativnohistorijske i interkulturne studije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Odsjek za kroatistiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatsko društvo pisaca, Srpsko kulturno društvo „Prosvjeta“, Institut za književnost i umetnost u Beogradu i poslijediplomski doktorski studij Moderna i suvremena hrvatska povijest u europskom i svjetskom kontekstu Odsjeka za povijest Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Programska knjižica

Više